Paša atveseļošanās centrs

Biedrības “Visuma vārti” valde izvirzījusi mērķi izveidot paša atveseļošanās centru Latvijā.

Atveseļošanās notiktu pieredzējušu speciālistu vadībā caur savu enerģiju iepazīšanu un sevis apzināšanos.
Lai arī dziedināšanu var veikt arī paša spēkiem, tomēr speciālisti ar savu enerģiju līdzdalību palīdzēs ātrāk nokļūt pie vēlamā rezultāta un arī darbs grupā vai ar konkrētu speciālistu mēdz būt motivētāks un produktīvāks.

Dziedināšanā tiktu izmantotas ne tikai cilvēkam piemītošās dziedinošās enerģijas un meditācijas tehnikas, bet arī pievienotu palīglīdzekļus. Piemēram, notiktu nodarbības ar Tibetas vai citādi vibrējošo trauku vai priekšmetu (gongi, plāksnes, zvārgulīši, čakrafons) palīdzību. Tāpat iespējamas krāsu vai smaržu terapijas vai ūdens procedūras u.c.

Centrā būtu pieejami arī astrologa, reinkarnācijas, dvēseļu pētnieku, chenelinga, dziednieku u.c. speciālistu pakalpojumi.

Dziedināšanas gaitā tiktu fiksēti rezultāti uz tradicionālām medicīnas iekārtām, lai paralēli savām sajūtām iegūtu rezultātus papīra formātā.

Šī centra izveidei biedrība meklē vietu ārpus apdzīvotas vietas. Vēlams mierīgā un cilvēku neskartā reģionā. Tā var būt vesela ēka vai telpu grupa esošā ēkā.

Biedrība meklē atbalstītājus un sponsorus šī mērķa realizācijai. Sadarbība var būt gan finansiāla, gan mantiska, gan uz konkrētiem noteikumiem.

Ja vēlies atbalstīt šo projektu, dodiet ziņu vai ziedo uzreiz biedrībai maksājumā norādot projekta nosaukumu.

Bankas konts ziedojumiem:
AS Citadele banka
LV50PARX0020529580001