Kā kļūt par biedru?

Par biedrības “Visuma vārti” biedru var kļūt jebkura persona, kurai ir tuvas biedrības un tās biedru vērtības un mērķi. Tā var būt gan fiziska, gan juridiska persona (uzņēmumi, biedrības). Potenciālajam biedram jāizsaka vēlme kļūt par biedru kādam no valdes locekļiem. Valde izskatīs iespēju pieņemt vai vēl atlikt jauna biedra pieņemšanu.

Iestāšanās maksa ir 10 eur, bet gada maksa ir 20 eur. Pretī biedri saņem 20% atlaidi “Visuma vārti” organizētajos pasākumos. Aktīvākiem biedriem, kas bieži apmeklē pasākumus sagaidāmi dažādi pārsteigumi vai iespējamas lielākas atlaides.

Biedriem ir iespēja palīdzēt biedrībai ar savu darba spēku sasniegt biedrības nospraustos vispārīgos uzdevumus un mērķus iesaistoties konkrētos projektos vai pildot konkrētus uzdevumus.

Lielākos pasākumos biedri tiek aicināti brīvprātīgi iesaistīties pasākumu organizatoriskajā vai praktiskajā darbā. Iesaistoties brīvprātīgajā darbā  brīvprātīgais gūst pieredzi, bet konkrētajā pasākumā viņam ir brīva ieeja.

Šī biedrība ir savstarpēju enerģijas un pieredžu apmaiņas vieta, kur viens otru iedvesmo, atbalsta un uzmundrina gan ar saviem padomiem un pieredzēm, gan ar savu piemēru un darbiem.

Starp esošajiem biedriem ir tādas sabiedrībā pazīstamas personības kā Raitis Jokums, Inga Zīle, Inga Ružicka u.c.