Raitis Jokums

…Cilvēks, kurš ieber plaukstās Pasaules. Tā vienkārši – garām iedams. Kur katrā viņa iedotajā Pasaulē, atpazīsti Sevi. No Saules pilniem ūdeņiem, līdz tumšiem Mežiem un dziļām Upēm. Viņš ļauj uzkāpt tajā Dimanta kalnā, kurš Mākoņos peld bez gala un malas. Kalnā uz kuru esi nolūkojies tikai no tālienes…

Vai ļauj no jauna iekāpt Atlantīdas ūdeņos. Un tu atkal vari skriet kopā ar Saules pilnajiem Delfīniem un runāt ar viņiem vienā Valodā… Cilvēks, kurš dziedina ar pieskārienu, un no kura aizej veselāks un cerību pilnāks, ne biji. Aizej gudrāks un sakārtotāks. Cilvēks, kurš spēj dziedināt emocionālās rētas un liek katram atrast pašam Sevi. Vai, vismaz, liek tiekties uz To.

Cilvēks, kurš pats ir Pieskāriens Kosmosam, un kurš ir brīvs un netverams kā Vējš. Šodien Te. Rīt Tur… Un, ja vien ir iespēja – nenokavēt, kamēr Vējš nes mūs pretī Brīnumam, un atklāt, ka caur viņu, Brīnums ir katrs no Mums. Cilvēks, ar Sauli vārdā – Ra. Ra – itis. Raitis. Saules (Kosmiskās/Universālās Saules/Ra/Mūžīgās Gaismas…) Integrētā (matērijā) Taksonomiskā (līmeņu) Informatīvā Sistēma – Vārdā – Cilvēks – Raitis. Šeit. Tagad.

Tur.

Un.

Te.